Pielgrzymka do Łagiewnik po odbiór relikwii św. Faustyny.

łagiewniki-89W sobotę 25 marca duża grupa naszych parafian pojechała na pielgrzymkę do Łagiewnik. Zabraliśmy ze sobą wcześniej przygotowany relikwiarz, aby tam odebrać relikwie pierwszego stopnia Świętej Faustyny Kowalskiej. W pielgrzymce uczestniczyli Rycerze Świętego Jana Pawła II oraz przedstawicielki Scholi Miriam z gitarą, dlatego Msza Święta, podczas której zostały przekazane nam relikwie miała wyjątkową oprawę. Pielgrzymka była wielkim przeżyciem duchowym, "rekolekcjami w drodze", dla jej uczestników. Zarówno w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach jak i w Bazylice Świętego Jana Pawła II Wielkiego w Krakowie mogliśmy posłuchać pięknego przekazu od oprowadzających nas osób. Dowiedzieliśmy się bardzo dużo zarówno o samej Świętej Faustynie, jej wizjach, przekazie zanotowanym w Dzienniczku, jak i o Bożym Miłosierdziu głoszonym poprzez Siostrę Faustynę i Świętego Jana Pawła II. Mimo, że cała pielgrzymka trwała od wczesnych godzin porannych do późnej nocy, wróciliśmy umocnieni przeżyciami duchowymi i zadowoleni ze spędzonego wspólnie czasu. Dziękujemy wszystkim za obecność i radosne pielgrzymowanie.