• slide1
  • slide2
  • slide3
  • Kaplica pw. Podwyższenia Krzyża w Klonówcu

Bądźmy Jego świadkami - 14.04.2024

Katarzyna Stachowiak.

swiadkowie-12Mimo słabości i upadków, niewierności, lęków, małej wiary – tego wszystkiego, co może przydarzyć się na drogach życia, jest nadzieja. Mamy Rzecznika. Obrońcę.

„On bowiem nie przestaje się za nas ofiarować i wstawia się za nami u Ciebie jako nasz Obrońca. Raz ofiarowany więcej nie umiera, lecz zawsze żyje jako Baranek zabity”.

Umocnij nas, Panie, już nie kawałkiem ryby, ale Chlebem dającym życie i spraw, by każde „znam Go” oznaczało zgodność tego, co wyznajemy, z tym, jak żyjemy.

 

Dziś w przeddzień bierzmowania w naszej parafii, mówimy o tym, co to znaczy być świadkiem Chrystusa. Co to znaczy mężnie wyznawać i bronić wiary. Pierwsi chrześcijanie oddawali życie za Chrystusa, głosili mimo prześladowania i groźby śmierci, a my? Czy my umiemy bronić wiary i mężnie ją wyznawać? Bądźmy prawdziwymi świadkami, wszędzie, gdzie Bóg nas pośle, w pracy, w szkole wśród znajomych. Prośmy Ducha Świętego o Jego Dary, szczególnie męstwa i głębokiej wiary.

https://www.facebook.com/parafiagoniembice

Losowe zdjęcia z galerii

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Św. Mikołaja
Ks. Prob. Wojciech Morasz

Goniembice 33
64-111 Lipno

tel.: (65) 534-01-02
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nr konta bankowego:
Poznański Bank Spółdzielczy
10 9043 1083 2029 0034 9558 0001

Administracja

Administrację witryną zapewnia:

Szymon Michalewicz