Wieczór pieśni pasyjnej z Janem Pawłem II.

piesni pasyjne-10Na rozpoczęcie Wielkiego Tygodnia czekała nas prawdziwa duchowa uczta. W Niedzielę Palmową o godz. 21.00 zespół muzyczny w składzie: Tomasz Ślotała, Adam Ziegler i Damian Ziegler z GOK w Lipnie, zaprezentował nam siedem przepięknych utworów o tematyce Wielkopostnej, przeplecionych refleksjami dotyczącymi naszej wiary i przynależności do Chrystusa.

Wysłuchaliśmy kolejno: Patrycję Glapiak - Zbawienie przyszło przez krzyż, Martę Woroch- Dobranoc głowo święta, Maję Kowalczyk - INRI blues, Antoninę i Anielę Kiczka - Rozpięty na ramionach, Gabrielę Stafaniszyn - Pasja miłości, Alicję Ziegler -Golgoto oraz Damiana Zieglera w utworze Litania. Atmosfera koncertu, gra świateł oraz profesjonalne wykonanie wywarły na słuchaczach ogromne wrażenie. Dziękujemy za wspaniały wieczór.

Po koncercie w towarzystwie Rycerzy Świętego Jana Pawła II, licznie zebrani w naszej świątyni wierni, wyszli pod pomnik naszego wielkiego rodaka, aby tam oddać mu cześć w godzinę Jego śmierci. Wraz ze scholą Miriam zaśpiewaliśmy Barkę oraz Refleksję na temat śmierci Jana Pawła II. Był to piękny wyraz naszego szacunku do autorytetu Świętego Jana Pawła II.