X Parafiada za nami:)

paraf.14-4W pięknej, słonecznej pogodzie odbyła się X Parafiada parafii pw. Św. Mikołaja w Goniembicach. Jak każdego roku Parafiada poprzedzona była Zawodami Strażackimi Oldbojów Gminy Lipno.  Zatem najpierw bawili się strażacy, a później, od godziny 16.00 wszyscy przybyli na Parafiadę. Były występy dzieci, III Turniej o Puchar Proboszcza oraz zabawa taneczna przy dźwiękach "Człowieka Orkiestry" - Szymona Michalewicza. Poza tym odbyła się loteria fantowa, w której wylosowano mnóstwo ciekawych nagród, od
balotów słomy począwszy, a na huśtawce ogrodowej skończywszy. Wielu ludzi dobrego serca wsparło naszą loterię za co serdecznie dziękujemy. Na wszystkich przybyłych czekały bogato wyposażone stoiska gastronomiczne, malowanie twarzy, splatanie warkoczyków, dmuchane zamki oraz turniej w lotki. Najlepiej panującą atmosferę oddadzą zamieszczone w galerii zdjęcia. Nic dodać, nic ująć. Nasza parafia potrafi się bawić:) Wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc serdecznie dziękujemy, bez Waszego wsparcia nie bylibyśmy w stanie zorganizować tak wspaniałej imprezy.

Parafialny Zespół "Caritas" w Goniembicach