Przygotowania do I Komunii Świętej

Ostatni tydzień przed 20 maja przebiega w naszej parafii pod haslem gorących przygotowań do I Komunii Świętej. Jak każdego roku rodzice  dzieci pierwszokomunijnych dołożyli wszelkich starań, aby nasza świątynia lśniła czystością. Umyto okna, wyprano dywany oraz wysprzątano wszystkie kąciki w kościele. Poza tym dzieci miały generalną próbę, podczas której ostatni raz przećwiczyły wszystko to, co czeka ich podczas niedzielnej Mszy Świętej. Myślę, że teraz nadszedł czas na wyciszenie, przygotowanie się do sobotniej spowiedzi oraz udziału w tym bardzo ważnym dniu. Sam Pan Jezus zapuka do ich serc. Postarajmy się objąć wszystkie dzieci swoją modlitwą, aby zapamiętały ten dzień do końca życia.