• slide1
  • slide2
  • slide3
  • Kaplica pw. Podwyższenia Krzyża w Klonówcu

Poświęcenie świec dzieciom pierwszokomunijnym - 11.02.2024 r.

Katarzyna Stachowiak.

swiece-17Rzeczywistość Boga, który uzdrawia: z trądu, z grzechu. Boga, który przywraca właściwy porządek. Klik – i wskakujemy na właściwe miejsce: członka wspólnoty, stworzenia w dłoni Stwórcy. To, co się wówczas dokonuje, nie jest, nie może być dla nas doświadczeniem odległym, odświętnym, wyjątkowym (w sensie wszyscy słyszeli, nikt nie widział). Taka jest nasza codzienność życia z Bogiem.

Kiedy odsłaniamy przed Nim swoje poranione ciało i poranioną duszę, nie ma w tym strachu, nie ma może nawet desperacji. Jest pewność wiary – że Bóg nie zawiedzie, bo jest Bogiem. Jest zaufanie do Jego świętej obecności..

 

Dziś podczas Mszy Świętej z udziałem dzieci zostały poświęcone świece dzieciom, które 12 maja br. przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. Poza tym rozlosowane zostało cotygodniowe "Ziarno", które dziś szczególnie podobało się Patrykowi. Wygrał bowiem piłkarzyki, grę w sam raz na feryjny czas.

https://www.facebook.com/parafiagoniembice

 

Losowe zdjęcia z galerii

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Św. Mikołaja
Ks. Prob. Wojciech Morasz

Goniembice 33
64-111 Lipno

tel.: (65) 534-01-02
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nr konta bankowego:
Poznański Bank Spółdzielczy
10 9043 1083 2029 0034 9558 0001

Administracja

Administrację witryną zapewnia:

Szymon Michalewicz