• slide1
  • slide2
  • slide3
  • Kaplica pw. Podwyższenia Krzyża w Klonówcu

Zakończyliśmy rok szkolny z Panem Bogiem.

Katarzyna Stachowiak.

zak roku szk-35W dniu 25 czerwca br. podczas Mszy Świętej z udziałem dzieci o godz. 11.00, podziękowaliśmy Panu Bogu za cały rok nauki w przedszkolach i szkołach. Szczególnie dyrekcja, nauczyciele, przedszkolacy, uczniowie i rodzice Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Goniembicach chcieli Panu Bogu podziękować za ten miniony rok szkolny oraz prosić o szczęśliwe wakacje. W darach złożyliśmy Panu Jezusowi Świadectwo Małego Chrześcijanina, który zawsze pamięta o Bogu i dobrych uczynkach, kartę z wypisanymi datami niedziel i świąt, które przypadają we wakacje, aby zapewnić o tym, że pamiętamy, że należy dzień święty święcić oraz Pismo Święte jako nasz główny drogowskaz. Chcemy być dobrymi ludźmi i dobrymi katolikami, którzy nie mają wakacji od Pana Boga.

Na zakończenie Mszy Świętej ksiądz proboszcz podziękował w szczególny sposób Pani Dyrektor Mirosławie, katechetce Katarzynie oraz grającej, śpiewającej i montującej filmy na stronę parafii Marlenie, za zaangażowanie w to co robią. Bardzo dziękujemy.

Życzymy wszystkim dobrego wypoczynku i nabrania sił do dalszej wytężonej pracy od września. Szczęść Boże.

Losowe zdjęcia z galerii

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Św. Mikołaja
Ks. Prob. Wojciech Morasz

Goniembice 33
64-111 Lipno

tel.: (65) 534-01-02
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nr konta bankowego:
Poznański Bank Spółdzielczy
10 9043 1083 2029 0034 9558 0001

Administracja

Administrację witryną zapewnia:

Szymon Michalewicz