• slide1
  • slide2
  • slide3
  • Kaplica pw. Podwyższenia Krzyża w Klonówcu

I Komunia Święta w naszej parafii -Wniebowstąpienie Pańskie.

Katarzyna Stachowiak.

29.05-63Nie znający czasów i chwil, a jednak mający pewność. Nie znający czasów i chwil, gdy czekamy na królestwo ziemskie. Mający pewność, gdy oczekujemy na wejście do Miejsca świętego.

Nie znający czasów i chwil, jak apostołowie, wpatrujemy się w niebo, oczekując Jego przyjścia w chwale. Mający pewność gotowi jesteśmy pójść na krańce świata, by dać świadectwo.

O czym/kim mamy świadczyć?

O wezwaniu do nawrócenia i odpuszczeniu grzechów. Wzywać do nawrócenia, bo Królestwo Boże jest pośród was. Głosić odpuszczenie grzechów, bo jeżeli Chrystus nie zmartwychwstał aż dotąd pozostajemy w grzechach. Świadczyć z radością tych, którym wiele odpuszczono. Choć nie zawsze bardzo umiłowali.

W dniu dzisiejszym dwadzieścioro dzieci z naszej parafii po raz pierwszy przyjęło Pana Jezusa do swojego serca. Życzymy im wytrwania w wierze oraz tego, aby byli gorliwymi świadkami Chrystusa Zmartwychwstałego, wszędzie tam, gdzie zostaną posłani.

Na zakończenie Mszy Świętej z udziałem dzieci rozlosowane zostało tradycyjne "Ziarno", które z jednej strony uczy, a z drugiej mobilizuje do udziału w niedzielnych Mszach Świętych, wyrabiając przy tym dobry nawyk udziału w niedzielnej Eucharystii.

 

Losowe zdjęcia z galerii

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Św. Mikołaja
Ks. Prob. Wojciech Morasz

Goniembice 33
64-111 Lipno

tel.: (65) 534-01-02
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nr konta bankowego:
Poznański Bank Spółdzielczy
10 9043 1083 2029 0034 9558 0001

Administracja

Administrację witryną zapewnia:

Szymon Michalewicz