Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów pielgrzymka_do_grki_duchownej_24 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Parafialna pielgrzymka do Górki Duchownej

Tradycyjnie już w ubiegłą niedzielę ruszyliśmy spod kościoła aby pieszo pójść i pokłonić się Matce Bożej Pocieszenia z Górki Duchownej. Z naszej parafii wyruszyła pielgrzymka tuż po rannej Mszy Świętej, aby być na miejscu około godziny 10.00. Cała grupa liczyła około 60 osób, z czego znaczną część stanowiły dzieci i młodzież. Wspólnie z parafianami szedł i modlił się ksiądz proboszcz, a oprawą muzyczną zajął się tradycyjnie niezastąpiony nasz organista Pan Jacek Prałat. Po przyjściu na miejsce wiele osób skorzystało z sakramentu pokuty, aby później o godzinie 11.00 w pełni móc uczestniczyć we Mszy Świętej. W drogę powrotną wyruszyliśmy o godzinie 14.00 i mimo zmęczenia byliśmy szczęśliwi, że mogliśmy swój trud ofiarować w tych intencjach, w których na tą pielgrzymkę się wybraliśmy.

{gallery}pielgrzymka_do_grki_duchownej_24{/gallery}