Fotelik dla Zuzi został uroczyście przekazany.

fot.19-6W niedzielę 1 września na Mszy świętej w Klonówcu uroczyście przekazaliśmy rodzicom Zuzi specjalistyczny fotelik samochodowy, na który uzbieraliśmy fundusze podczas tegorocznej Parafiady. Krótko po przeprowadzonej w lipcu zbiórce opłaciliśmy zamówienie i czekaliśmy na jego zrealizowanie. Fotelik przyszedł na końcu lipca, lecz wtedy Zuzia przebywała w szpitalu i nie mogliśmy jej go przekazać. Dziś natomiast w dobrej formie pojawiła się wraz z rodzicami i najbliższymi w kaplicy i po poświęceniu przez proboszcza, otrzymała ten wspaniały dar serca od wszystkich ludzi dobrej woli. W imieniu rodziców Zuzi chce bardzo podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do uzbierania tej imponującej kwoty. Bez Was to by się nie udało. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.