Przygotowania do przyjęcia I Komunii Świętej 2019

1 kom19-10Przez cały rok szkolny od września 2018 r. aż do czerwca 2019 r. czternaścioro uczniów klasy III wraz ze swoimi rodzicami przygotowywało się do przyjęcia sakramentu pokuty i Eucharystii po raz pierwszy. Odbyło się wiele nauk, poświęcono medaliki, różańce, książeczki oraz świece. Kolejny rok dzieci uczestniczyły w katechezie w szkole, przystąpiły do spowiedzi świętej aby 2 czerwca przyjąć Pana Jezusa do swojego serca. Tuż przed tą uroczystością rodzice przygotowali naszą świątynię oraz teren wokół na ten wyjątkowy dzień. Pięknie wysprzątano cały kościół oraz przylegające do niego tereny zielone.  2 czerwca przed godziną 10.00 wszyscy w odświętnych strojach przybyli do naszej świątyni, aby przeżyć to niezwykłe, pierwsze spotkanie dzieci komunijnych  z Jezusem Eucharystycznym.