I Kongres Rad Duszpasterskich

rady-1

Dnia 14 kwietnia (sobota) 2018 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (Pawilon VII A) odbył się Archidiecezjalny Kongres Parafialnych Rad Duszpasterskich. Wydarzenie wpisuje się w świętowanie jubileuszu 1050. rocznicy powstania biskupstwa poznańskiego. Kongres Parafialnych Rad Duszpasterskich został przygotowany przez Archidiecezję Poznańską we współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi oraz Fundacją „PRO PUBLICO”. W ramach Kongresu wszyscy uczestnicy wzięli udział w Eucharystii, której  przewodniczył Arcybiskup Stanisław Gądecki, Metropolita Poznański, zwiedzili wystawę targów SAKRALIA oraz wysłuchali przygotowanych prezentacji i referatów dotyczących działalności Parafialnych Rad Duszpasterskich w parafiach.

Z naszej parafii w Kongresie uczestniczyły Panie K.Stachowiak i M.Świątek.