Jubileusz 30 lecia kapłaństwa księdza proboszcza.

ostrow-415 maja 1986 roku ksiądz proboszcz Konrad Olejnik przyjął z rąk biskupa Jerzego Stroby święcenia kapłańskie. Od tego czasu minęło już 30 lat. My, parafianie o tym fakcie nie zapomnieliśmy . Modliliśmy się o jego zdrowie i błogosławieństwo Boże w pracy duszpasterskiej podczas Eucharystii w Uroczystość  Matki Kościoła. Prosiliśmy Matkę Bożą o łaski dla proboszcza. Na zakończenie Mszy świętej delegacje ze Szkoły Podstawowej w Goniembicach, przedstawicieli sołtysów i radnych gminy Lipno oraz przedstawiciele Matek Różańcowych, Rad Ekonomicznej, Duszpasterskiej i PZ "Caritas" złożyli księdzu proboszczowi gratulacje, a Pan Andrzej Michalski przekazał list gratulacyjny od Wójta Gminy Lipno Pana Jacka Karmińskiego.  Jeszcze raz życzymy księdzu "Szczęść Boże' i wielu jeszcze lat posługi w naszej parafii. Uroczysty zjazd kursowy wszystkich kapłanów, którzy wraz z księdzem proboszczem przyjęli 30 lat temu świecenia kapłańskie odbył  się w kościele Miłosierdzia Bożego w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie kapłani dziękowali Bogu za dar powołania do służby Kościołowi.